Parafia Podczerwone

Ogłoszenia 14 sierpnia 2022

1.”Nie przyszedłem ziemi dać pokój, lecz rozłam. Przyszedłem ogień rzucić na ziemię, i jakże bardzo pragnę, żeby on już zapłonął”. W tę niedzielę prosimy naszego Zbawiciela, aby pomógł nam przełamywać nasz koniunkturalizm i obłudę we wszystkich wzajemnych relacjach. Prosimy Go, żeby podtrzymywał swoim Słowem i życiodajną łaską Komunii świętej święte pragnienia w naszym wnętrzu.

Dzisiaj wsp. św.Maksymiliana Marii Kolbego zw.Szaleńcem Niepokalanej.

Bóg zapłać za wasze ofiary dzisiejsze, dzisiaj kolejna składka na organy. Na ten cel złożyli w minionym tygodniu Jacek Styrczula oraz Zbigniew Wnuk.

2.Wszystkich od g.14 zapraszamy do udziału w Podcerwiańskich śpasach , całe rodziny do udziału w zabawach i konkursach na boisku na Kamieńcu.

3. Jutro wielkie święto maryjne Jej Wniebowzięcia. U nas Msze św. jak w niedzielę. Zapraszam również do udania się do Ludźmierskiego sanktuarium dzisiaj lub jutro, gdzie sumę odprawi nasz Ordynariusz, a pasterkę o północy ks. Bp A. Miziński.

4.W zakrystii można zapisać się na wyjazd na dróżki do Kalwarii w dn.25 sierpnia tj.czwartek.

5.Bóg zapłać za sprzątanie sobotnie kościoła i ofiarę na kwiaty. O czystość świątyni w tym tygodniu niech zatroszczą się Andrzej Leja, Małgorzata Krzysiak i Rozalia Rybiarczyk.