31 lipca

1. W tę niedzielę poznajemy postać św. Charbela, pierwszego ogłoszonego świętym przez papieża z Kościoła Maronickiego. Prosimy go o wstawiennictwo i oddajemy cześć jego relikwiom, które chwilowo goszczą naszej parafii.
  2. Dziś wspominamy św. Ignacego z Loyoli twórcę potężnego zakonu Jezuitów
  3. W tym tygodniu Godzina Św. w pierwszy czwartek. W piątek od g. 13 odwiedziny chorych. Od 17-18 spowiedź św. z racji pierwszego piątku. W sobotę po rannej Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  4. Kierowcy złożyli w ubiegłą niedzielę na środki transportu dla misjonarzy 1724 zł
  5. Ks. Jerzy kustosz ludźmierski już zaprasza na uroczystości odpustowe – plakat w gablocie
  6. W czwartek planujemy rozpocząć remont bocznych schodów i rozbiórkę muru, w związku z tym proszę kilku mężczyzn do tej pracy.
  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła.