Ogłoszenia 11.02.2024.

1.W tę 6 Niedzielę zwykłą Ewangelista ukazuje nam zarażonego trądem. z powodu ciężkiej , zakaźnej choroby, skazany on jest na samotność i odosobnienie, nie może przebywać ze zdrowymi. z takiego stanu może wyprowadzić jedynie Chrystus, który objawiając swa moc i miłość Ojca , leczy największe choroby, każde uzależnienie. Oddajmy dziś chwałę Bogu na tej Mszy świętej i na adoracji, która nas przygotowuje na ćwiczenia rekolekcyjne. Adoracja po rannej Mszy św. i po sumie do 13tej.

2.W środę rozpoczynamy Wielki post wraz z całym światem katolickim. Msza św. o g.17. Obowiązuje post ścisły.

W piątek o 16.30 Droga krzyżowa, Gorzkie żale w niedzielę o g.15.

3.Ukończony został długi remont organów . Dzięki wielkiej waszej ofiarności uregulowaliśmy już cztery raty należne dla wykonawcy P. Andrzeja Guziaka. 3 marca po sumie planujemy prezentację muzyczna.

4.Nowy nr. miesięcznika WPiS do odebrania w zakrystii.

5.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę kwiatową.

6.Nauczycielom i dzieciom na czas ferii zimowych życzę dobrego relaksu.