Ogłoszenia 14.04.2024.

1.W 3 Niedzielę Wielkanocną rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Sam Jezus wyjaśniając uczniom idącym do Emaus, co we wszystkich Pismach odnosiło się do Jego Osoby – pokazuje ,że nie można uwierzyć w Niego nie znając Pisma świętego. Przez cały tydzień będą u nas głoszone homilie biblijne. Zapraszam do udziału oraz do odwiedzenia biblioteczki parafialnej gdzie są książki pomocne w rozumieniu Biblii.

2.Orawskie Centrum Kultury zaprasza w najbliższe dwie soboty o g.18 na kolejne odcinki drugiego sezonu filmy o Jezusie . Polecam zwłaszcza rodzinom z dziećmi i młodzieżą powyżej 13 r. życia.

3.Dziękuję osobom które uprzątnęły groby ze zniczów. Tych którzy nie odwiedzili grobów bliskich proszę bardzo by posprzątali wszystkie szkła , które pomiędzy grobami zagrażają bezpieczeństwu przechodzących , bo trawa zarasta i staje się niewidoczne. Potrzebne są dwie osoby dysponujące godzina czasu do ułożenia agrowłókniny na cmentarzu; proszę o kontakt.

4.W sobotę o 6.15 wyjeżdżamy autokarem do sanktuarium Święty Krzyż, aby zwiedzić klasztor , odprawić Msze św., a w drodze powrotnej jeszcze jedno wyjątkowe miejsce na mapie Małopolski. Dzieci które jadą bez rodzica mają przynieść zgodę rodzica , a wszyscy podać datę urodzenia do ubezpieczenia grupy.

5. 18.01.-2.02. w przyszłym roku będzie pielgrzymka do Meksyku. Organizuje ks. Piotr z Czarnego Dunajca. Szczegóły w kancelarii .