Ogłoszenia 18 grudnia

1.”Józefie, nie bój się wziąć do siebie swej małżonki, bo z Ducha świętego jest to, które się w niej poczęło”-tak św. Mateusz opisał nam zwiastowanie Józefowe. Boimy się dziś o nasze rodziny, o przyszłość rodziny w Polsce i w świecie. Zagrożeń jest kilkanaście, dzietność najmniejsza w narodzie od dziesiątków lat. Proszę was i błagam dołączcie do modlitw Nowennę do dzieciatka Jezus. Jezus potrzebował Maryi i Józefa przez 30 lat na ziemi. Bóg dzisiaj potrzebuje waszego wsparcia osłabionej i narażonej rodziny.

2.W czwartek czterech kapłanów będzie dyżurować w naszym kościele od g.15-18 i słuchać spowiedzi.

Dobrze się przygotujmy, pogódźmy z tymi z którymi mamy zatargi. Na koniec słów rozgrzeszenia odpowiedzmy spowiednikowi: AMEN, czyli chce i przyjmuje to odpuszczenie kary wiecznej z twojej dobroci Boże.

3.Ofiary zebrane przez wolontariuszy 2055zł już przekazane na Ukrainę dla naszego rodaka w Zdołbunowie. Bóg zapłać za tę jałmużnę dla biedniejszych .

4.Zapraszam wszystkich na Mszę św. roratnią w poniedziałek, środe i piątek o g.17, pozostałe dni o 6.45 .

5.W środę o g.15 prosze młodzież z kl.6,7 i 8 o pomoc w ubieraniu choinek i żłóbka.

6.Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła i ofiarę. Spływają też jeszcze ofiary na opał, dziękujemy bardzo.

W piątek wieczorem lub sobotę rano proszę o sprzątanie Grzegorza Kurtka, Renatę Osysek i Barbarę Gołębiewską.

7.Nowy nr. miesięcznika WPiS czeka w zakrystii. Można go zaprenumerować na nowy rok za jedyne 70 zł.