Ogłoszenia 21.01.2024.

1.Św. Jan Chrzciciel- poprzednik Jezusa trafił do więzienia, a w nim zapłacił najwyższą cenę za prawdę która głosił, nawet przed królem. Tak samo będzie z prześladowanymi apostołami. Św.Paweł – którego święto nawrócenia obchodzimy w czwartek- ostatnie dwa lata życia spędził w areszcie domowym, gdzie jednak miał możliwość przyjmowania gości, i do końca swych dni nauczał. Nie dziwmy się zatem ,że „wyciskanie pieczęci pod ewangelicznym dziełem zawsze boli”-jak zapisał ks.prof.Edward Staniek.

2.Od przyszłej niedzieli przez kolejne trzy Nabożeństwo 40-godzinne przed Wielkim Postem. Adoracja w naszym kościele od 11.30 do 15tej.

3.Dzisiaj we wsp. św. Agnieszki ,męczennicy Dzień babci. Dziękujemy im za okazywana miłość i troskę, za wszystkie modlitwy zanoszone za nas i nasze rodziny, także za rodzinę parafialną.

4.Składka organowa z ub. niedzieli 2415 zł- Bóg zapłać ofiarodawcom.

5.W poniedziałek Msza św. i spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z kl.6,7 i 8.

6.Każdego 23 dnia miesiąca modlitwy do św. Pio, przed umieszczeniem jego figury w kościele. Jego liturgiczne wspomnienie obchodzimy 23 września.

7.Bibioteka parafialna czynna w tygodniu po wieczornych Mszach św.

8.Związek Podhalan oraz zespół Śleboda składają podziękowanie za udział w Jasełkach 6 stycznia i datki w kwocie 2300zł, z przeznaczeniem na działalność i wycieczkę dla członków zespołu. Jasełka można jeszcze będzie obejrzeć w remizie OSP w Koniówce 28 stycznia o g.13, a potem poczęstunek i kolędowanie. Dochód z puszek przeznaczony zostanie na pomoc przy odbudowie domu po pożarze Andrzeja i Moniki Sęków.

9.Polskie Stowarzyszenie na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną , koło w żakopanem zaprasza na III Bal charytatywny 9 lutego o g.19 w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem.Szczegóły na plakacie w gablotce.

10.Zapowiedzi przedślubne Marka Jarończyka oraz Grażyny Krzysztofiak w gablotce.

11.Bóg zapłać paniom za sprzątanie kościoła i ofiarę. w sobotę proszę Iwonę Kwak, Stanisława Masnego i Teresę Styrczulę.