Ogłoszenia 27 listopada

1.Kolejny mały , ważny etap , adwent przepełniony nadzieją i tęsknotą za Bogiem. Czas poszukiwania z Maryja na Mszach św. roratnich Bożych ścieżek, równania w nas tego co rogate – grzeszne.

Roraty u nas w poniedziałki, środy i piątki o g.17, w pozostałe dni o 6.45.

W tym tygodniu I czwartek-Godzina święta, I Piątek-Spowiedź św. i I sobota- nabożeństwo do Matki Bożej.Odwiedziny chorych w sobotę 10 grudnia , podczas rekolekcji .

2.Do 2 grudnia prosimy o ciepłe rzeczy dla najbiedniejszych z ulicy, podopiecznych Albertynów ; czapki, rękawiczki, skarpety itp.

3.Po wieczornych Roratach zapraszam do naszej biblioteki parafialnej w Sali historii nad zakrystią. Nie zmarnujmy adwentu i czasu zimowego nie przeczytawszy chociaż jednej wartościowej książki.

4.W środę o 17.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania ostatnio nieobecnych.

5.Ks. Andrzej Ścisłowicz serdecznie was pozdrawia w rozmowie telefonicznej. Jest w dobrej kondycjii mimo braków i zagrożenia .W III niedziele adwentu 11 grudnia, kiedy to będziemy kończyć nasze

3-dniowe rekolekcje postaramy się o zebranie środków na świąteczna pomoc dla jego parafii.

5.Dziękuje za sprzątanie i ofiarę. W sobotę proszę Krystynę Gal, Krzysztofa Gala i Iwonę Kwak.