Ogłoszenia 31.12.2-2023.

1.Dzisiaj czcimy św.Rodzinę : Jezusa, Maryje i Józefa. W tej rodzinie Bóg i Jego wola, Jego plany były na pierwszym miejscu. Dlatego są dla nas wzorem ja te wolę odczytywać , zgadzać się na nią i ją realizować.

W każdych warunkach, każdego zwyczajnego dnia i dnia świętego.

2.Wizyta duszpasterska zwana kolęda w domach rozpocznie się 3 stycznia w środę. Bardzo proszę o obecność domowników, przyjęcie nas w chłodniejszym pokoju oraz ciepły posiłek w godz.13-14 gdy chodzimy od rana. Roczna ofiarę dla organisty można złożyć przy tej okazji , a ja ją odnotuję.

Dla naszego kościelnego i ministrantów jak zwykle.

3.01.Środa. Od g.8. Od P. Sordylów do Jana Toczka.

5.01.Piątek. Od g.8 Od Karola i Zofii Karczów do Józefa i Anny Podczerwińskich

8.01.Poniedziałek. Od g.8 Od Stanisława i Marii Karczów do Leona Kęska

9.01.Wtorek. Od g.14 Od P. Obyrtaczów do Stanisława i Teresy Styrczulów

10.01.Środa. Od g.8 Od Marii Krzysiak do P.Sierotów

11.01.Czwartek. Od g.15 Od Władysławy Masny do P.Kramarzów

12.01.Piątek. Od g.8. Od P.Sęków do Michała i Marii Jarończyków. Zakończenie.

3.Jutro tj. 1 stycznia rodzice z naszej szkoły będą kwestować po Mszach św. na pogorzelców z Koniówki rodzinę Sęków. Bóg zapłać za każda ofiarę pomocną dla nich w odbudowie która już zaczęli.

4.Msze św. dzisiaj o g.8 oraz o g.17.40 Dziękczynna, po Nieszporach z Suplikacjami i kazaniem na koniec roku.

5.6 stycznia w Objawienie Pańskie Jasełka góralskie „Na gazdówce u Józefa i Maryi” po sumie. Datki do puszek na cel zespołu dziecięcego „Śleboda”. Po występie na opłatek na remizie zaprasza Związek Podhalan członków i sympatyków.