Ogłoszenia 5.05.2024.

1.”Już was nie nazywam sługami-czyt. niewolnikami-ale przyjaciółmi, albowiem oznajmiłem wam wszystko , co usłyszałem od Ojca mego” (J15) To znaczy że On kocha mnie, ufa mi mimo mojej słabości i liczy na moje życie, że przyniosę Mu owoc.

2.Duże podziękowania dla parafian , którzy licznie przybyli do Ludźmierza na I Sobotnie nabożeństwo. Było nas ok.80 osób, małżeństwa, nawet cała rodzina. Matce Bożej trzeba i dziękować i przebłagiwać Boga za Jej przyczyną.

3.Składka z 2 Niedzieli na remont organów jeszcze będzie kontynuowana. Słyszymy jak pięknie brzmią pod ręką organisty , na chwałę Bożą i cieszą nasze uszy.

4.Dziekuje za sprzątanie i ofiarę 100zł na kwiaty. W sobotę proszę Andrzeja Styrczulę, Danutę Masny i Wojciecha Leją-Koruniorza.

Wszystkich zapraszam na Msze św. o g.18 połączone z nabożeństwem majowym ku czci NMP.