Parafia Podczerwone

Ogłoszenia 6 listopada 2022

1.Panny mądre czyli roztropne z przypowieści Chrystusowej potrafiły pomyśleć o jutrze i zgromadziły oliwę wierności. Panny głupie to wszyscy ludzie którzy zadowalają się tym co mają dziś i teraz. I zostały w ciemnościach. Jeśli nie chcesz zmarnować życia , myśl już teraz o wieczności, o uczcie z Boskim Oblubieńcem. Niech spacer na cmentarz , rozmowa z bliskim zmarłym i modlitwa za dusze pokutujące w czyśćcu w tym ci dopomoże.

2.Po rannej Mszy św. spotkanie dla członków Żywego różańca.

3.W piątek o g.17 w narodowe święto niepodległości na uroczystej Mszy św. będziemy modlić się za naszą Polskę i za wszystkich rodaków.

4.W tygodniu przed Mszami św. modlimy się zmarłych poleconych w wypominkach listopadowych.

Jeśli pojawią się jakieś błędy w imionach i nazwiskach w wypominkach rocznych proszę uprzejmie o zgłoszenie po Mszach św. w niedzielę. Dziękuję wszystkim za liczny i pobożny udział w Urocz. wszystkich świętych i Dniu zadusznym. Do wtorku 8.11. wierni mogą zyskiwać odpust zupełny za jednego zmarłego jeśli w pełni uczestniczą we Mszy św., pomodlą się w int. Ojca św. i nie mają przywiązania do grzechu.

5.Jesli pogoda będzie łaskawa to w przyszła i następną niedzielę o g.14 odprawimy Msze św. za naszych zmarłych.

6.Fundacja im. Adama Worwy z N.Targu składa podziękowania parafianom za wsparcie ich działalności na rzecz chorych na nowotwory i ich rodzin, dołączając się do kampanii „Pola nadziei”. Zebrano w sumie 2581 zł.

7.W przedsionku kościoła do zabrania przez rodziców dzieci szkolnych, kapitalnie zredagowane broszury pomocowe . Proszę je zabrać do domu, przeczytać koniecznie oboje rodzice. Naprawdę warto.

8.Dziękuję za sobotnie sprzątanie, ofiarę na kwiaty.