Ogłoszenia 7.01.2024.

1.Niedziela Chrztu Pańskiego. Podczas chrztu udzielanego Jezusowi Jan Chrzciciel ujrzał Ducha który jak gołębica zstępował na Jego Świętą Osobę Zbawiciela. A przecież Duch Święty jest niewidzialną Mocą Stwórczą, Mocą Miłości. Można tylko odczuwać Jego działanie i widzieć skutki Jego zstąpienia- jak w Wieczerniku na Apostołów. Wierzymy że dzisiaj zstąpi w dusze chrzczonego dziecka oraz przemieni chleb i wino przez słowa i ręce kapłana w pokarm dla naszych dusz.

2.Od jutra kontynuacja kolędy w domach. Parafianom z dolnej części dziękuję bardzo za ich obecność wzorową i wszystkie ofiary dla służby kościelnej. Odwiedzane rodziny zapraszam na ranne Msze św. od poniedziałku do piątku w dniu ich odwiedzin kolędowych. W sobotę Msza św. niedzielna o g.17 w srebrny jubileusz małżeństwa P. Jarończyków, liczę na wasz liczny udział w modlitwie za nich, bo od lat ofiarnie pracują dla dobra i wizerunku naszego kościoła i parafii.

3.Dziękuję dzieciom z zespołu „Śleboda”, opiekunom i muzykantom za jasełka wczoraj wystawione w kościele , a P. Halinie i członkom Związku Podhalan za zaproszenie na opłatek na remizie, gdzie mogliśmy się spotkać przy stole.

4.Bóg zapłać za hojne wsparcie misjonarzy w Boliwii -2.685 zł oraz pogorzelców Sęków z Koniówki 5.200zł. Pan Bóg hojnie wynagrodzi Wam te czyny miłosierdzia.

5.Biblioteka parafialna zaprasza w tygodniu po Mszach św. do odwiedzenia. Dla każdego coś wartościowego czeka w Sali historii.